Komponenty pro fotovoltaické elektrárny SOMI

Jsme autorizovaná instalační firma pro prodej a montáž fotovoltaických elektráren s umělou inteligencí od společnosti SOMI Applications and Services s.r.o.

Zakázky realizujeme po celé Moravě.

titulka_komponenty 

Fotovoltaické panely

Špičkové solární panely s výkonem až 550 W. Vysoká účinnost, zvýšená výtěžnost při nižší provozní teplotě, snížení rizika vzniku horkých míst. Záruka 30 let na lineární pokles výkonu, 12 let na materiál a zpracování.

PDF ke stažení

Kabeláž

Kvalitní pružné kabely s dvoustěnná izolací. Mimořádná odolnost vůči UV záření, ozónu, oxidaci, kapalinám, soli, otěru, teplotě i ohni. Vynikající izolační vlastnosti, vysoká proudová zatížitelnost.

PDF ke stažení

Úchytný systém

Montážní sady pro šikmé i ploché, taškové, plechové i betonové střechy na obytných komerčních budovách včetně výškových. Špičková odolnost vůči klimatickým vlivům, dokonalá vodotěsnost, vysoká estetická úroveň.

PDF ke stažení

Hybridní měnič

Třífázový asymetrický hybridní měnič s inteligentním řízením SOMI. Šest časových úseků pro nabíjení/vybíjení baterie. 100% nesymetrický výstup, jedna fáze max. 50 % jmenovitého výkonu. Účinnost MPPT až 99,9 %, pokročilé chlazení. Podpora ukládání energie z dieselového generátoru. Záruka 10 let.

PDF ke stažení

Wallbox

Nabíjecí stanice pro elektromobily k soukromému i komerčnímu využití. Jmenovité výkony od 3,5 do 22 kW. Plug & play nebo RFID karta, montáž na zeď nebo na stojan.

PDF ke stažení

Baterie

Vysoce kvalitní lithium-železo-fosfátové akumulátory systému HESS. Inteligentní řízení výkonu, kapacita až 200 Ah, výkon až 9600 W. Vysoká stabilita při kolísání provozních teplot. Záruka 10 let (6000 nabíjecích cyklů).

PDF ke stažení

Chcete vědět více?

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku a my se vám rádi ozveme.

ziskat-nabidku-tlacitko-zelena  

 


Jak si pořídit chytrou fotovoltaickou elektrárnu 

Jak-si-poridit-elektrarnu_new